Nápověda

Technická pomoc pro přímý přenos Církve online
Nevidím přenos, pouze počítadlo
Živý přenos Církve online spouštíme vždy pouze ve vyhrazených termínech.
Přijď tedy ve správný den a čas.

Vidím stránku oznamující připojování k serveru ale nevidím samotný přenos
Připojení k živému vysílání trvá cca 10 - 30 vteřin. Server musí ověřit, jak rychlá je linka (kvůli správné volbě kvality vysílání) a to zabere nějaký čas. Pokud nedojde k připojení do jedné minuty, zkuste znovu kliknout na šipku (play) nebo obnov stránku (stisknutím funkční klávesy F5) a opět chvíli počkejte.

Vůbec se mi nenačte přehrávač videa
Pro přehrávání videa musíte mít nainstalovaný Flash Player. V případě, že nevidíte video ani informaci o připojování k serveru, stáhněte si a nainstalujte aktuální Flash Player.

Video se zasekává nebo je nekvalitní
Stránka přenosu automaticky ověřuje rychlost vašeho internetového připojení a kvalita videa se této rychlosti přizpůsobuje. V případě problémů ověřte kvalitu vašeho internetového připojení.

Slyším zvukovou ozvěnu
Při vícenásobném zvuku (efekt ozvěny) si ověřet, zda-li nemáte otevřený přenos ve více oknech prohlížeče. Streaming může mít v různých oknech různé zpoždění a to pak způsobí vícenásobný zvuk.

Neslyším žádný zvuk
Zkontrolujte správné připojení reproduktorů. Zvuk může být také vypnutý přímo v počítači nebo v přehrávači videa (ikonka vpravo dole).

Zprávy v chatu mě ruší, co s tím?
Pokud nechcete využívat online chat, můžete si zvětšit přímý přenos přes celé okno obrazovky (k tomu slouží ikonka v pravém dolním rohu přehrávače) nebo přepnout na záložku s poznámkami (tlačítko "Poznámky" nad chatem).

Mohu sledovat přenos na telefonu s Androidem?
Živý přenos církve online běží na novějších distribucích androidu s nainstalovaným Flash playerem (ten je většinou již součástí prohlížeče originální distribuce). Jako alternativu pro základní prohlížeč (pokud v něm Flash player není) doporučujeme Maxthon - pro mobily nebo Maxthon HD - pro tablety (obsahuje Flash v instalaci). Na aplikaci pro zařízení s operačním systémem Android právě pracujeme.

Mohu sledovat přenos na iPhone, iPadu nebo Apple TV?
K dispozici je aplikace, dostupná pro všechna zařízení s operačním systémem iOS (Apple TV, iPhone, iPad). Tu naleznete v App Store pod názvem "Církev online". Církev online je také možné sledovat přes webové prohlížeče iPhone i iPadu.