Co je církev online?

Co je církev online?
Vítejte na stránce církve online, projektu, který bourá fyzické hranice oddělující křesťany od okolního světa. Ať jsi kdokoliv a odkudkoliv, třeba i opuštěný, ztracený, plný otázek nebo hledáš naplnění či domov, pak jsi na správném místě. Církev online je tady proto, aby ti pomohla poznat Boží lásku a dobrotu, abys mohl navázat a rozvíjet osobní vztah s Kristem a také se poznat s křesťany v České republice.

Jak církev online funguje?
Církev online pravidelně zprostředkovává interaktivní přímý přenos nedělní bohoslužby církve Slovo života Brno. Každou neděli přinášíme vždy nejprve hudební blok chval a uctívání a poté čerstvé poselství pastora nebo dalších kazatelů místní církve. Během přenosu je pro internetové účastníky k dispozici společný chat nebo možnost tvorby zápisků. Ale tím to rozhodně nekončí! Církev online přináší i další interaktivní kontakty jako je modlitba online, komunita na Facebooku a další.

Kde všude je církev online dostupná?
Církev online si můžeš pustit na osobním počítači a notebooku, ale také na tabletu a chytrém telefonu (Android, iOS od února 2012). Kvalita přenosu se vždy přizpůsobí rychlosti tvého připojení. Pokud tedy zrovna nebudeš doma u počítače, můžeš být s námi na iPadu nebo iPhone třeba v lese nebo na dovolené. Církev online nezná omezení.

Co kdybych chtěl zažít více?
Církev není budova, církev jsou lidé! Přestože je Česká republika jednou z nejvíce ateistických zemí v Evropě, i tak jsou zde tisíce upřímných křesťanů. Pokud máš chuť, můžeš nám napsat, setkat se s námi na Facebooku nebo i osobně v místních církvích nebo křesťanských skupinkách. Pokud chceš více poznat Boha a dozvědět se více o tom, co pro tebe Ježíš udělal, doporučujeme ti začít si číst z Bible. Pokud žádnou nemáš, zkus internetovou bibli Bibli online nebo vynikající Bibli zdarma pro tvůj iPhone s názvem YouVersion (vyhledej v Apple store - k dispozici jsou tři české překlady a řada bonusů jako čtecí plány, možnost záložek, poznámek apod.).