Církev online na vaší televizi!

Církev online na vaší televizi!
TV7 a Církev online je moderní internetovou křesťanskou televizí, která si klade za cíl přinášet Boží lásku a naději pro každého člověka v České republice. Naše služba již funguje více jak osm let a za tuto dobu jsme byli schopni oslovit přes půl milionu jedinečných návštěvníků!

Nyní, díky novým technologiím, přinášíme naše archivy a také živé vysílání na vaše televizní obrazovky. Díky Apple TV 4. generace tak bude naše služba ještě dostupnější a to jak těm, kteří chtějí sledovat pořady na velké obrazovce, tak těm, kteří nepoužívají mobilní telefony nebo počítač.


Co je Apple TV?

Apple TV je moderní zařízení, které doslova mění budoucnost televize. Již dnes sledují lidé videoobsah častěji přes specializované aplikace (počítače, mobilní aplikace, youtube apod.), než přes běžné televizní vysílání. Apple TV tento trend uchopila a přináší nyní široký obsah aplikací od vývojářů třetích stran do vaší televize! Díky Apple TV tak můžeme být s vámi i na vaší televizi!


Znamená to, že si musím koupit novou televizi?

V žádném případě! Apple TV 4. generace je malá "krabička" s dálkovým ovladačem, kterou připojíte k internetu a k vaší stávající televizi. Na Apple TV je možné instalovat desetitisíce aplikací (tv pořady, filmy, hry) a mezi nimi i naši aplikaci "Církev online". Je to vlastně takový chytrý mobilní telefon bez displeje připojený k vaší televizi. Aktuálně jde o nejmodernější a nejvýkonnější zařízení pro televize, navíc za velmi příznivou cenu. Pokud máte doma "smart TV", věřte, že Apple TV bude mnohem "chytřejší"!
Mimochodem, naše aplikace je pátou církevní aplikací pro Apple TV na světě a je celosvětově první, která nabízí živé vysílání!


Kolik Apple TV stojí?

Apple TV 4. generace je nejlevnějším způsobem, jak získat mobilní obsah do vaší televize. Jeho cena je aktuálně srovnatelná s nejlevnějšími "chytrými" mobilními telefony. Aktuální cenovka Apple TV 4. generace (pozor, existují i starší verze Apple TV, ty však neumí instalovat aplikace) je 4.890,-. Apple TV můžete koupit přes internet na Apple.cz nebo v autorizovaných prodejnách Apple (např. iStyle). Naše aplikace "Církev online" je navíc ke stažení zcela zdarma!


Co vše Církev online na Apple TV nabízí?

Aplikace "Církev online" aktuálně nabízí archiv všech sérií Církve online a všechny živé přenosy. Můžete si tak užít znovu všechna kázání a záznamy z našich konferencí a také sledovat nedělní živé přenosy v té nejvyšší kvalitě. Výhodou je také samozřejmě aktualizace aplikací, takže jakmile přidáme novou funkci, hned se objeví ve vaší televizi.


Kdy bude aplikace ke stažení?

Aplikace "Církev online" je k dispozici od 9.12.2015 a naleznete ji v AppStore ve vaší Apple TV (v aplikacích hledejte slovo "cirkev").Jak aplikace vypadá a jak se ovládá?

Není nic jednoduššího než používat aplikaci "Církev online". Přesvěčte se sami!


© Copyright TV7.cz 2007 - 2020